Ewelina Kotnowska

Prezes Zarządu

ewelina.kotnowska@mpekonferencje.pl

Od kilku lat z sukcesami działa na rynku konferencyjno – szkoleniowym. Z branżą farmaceutyczną związana od ok 5 lat. Przez ten czas zorganizowała wiele konferencji oraz warsztatów jak również szkoleń dedykowanych. Doświadczenie zdobywała jako Specjalista ds. sprzedaży, Project Manager oraz Wiceprezes Zarządu w firmach szkoleniowych.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Pasjonatka przyrody, uwielbia spacery oraz długie wycieczki po lesie. Lubi dobrą książkę oraz dalekie podróże w nieznane. Prywatnie żona oraz mama Lenki i Kai.

Ewelina

Aldona

Aldona Dżaman

Wiceprezes Zarządu

aldona.dzaman@mpekonferencje.pl

Z branżą farmaceutyczną związana od 4 lat. Swoje doświadczenie zdobywała jako Kierownik Zespołu sprzedażowego jak również specjalista ds. sprzedaży. Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Miłośniczka zdrowego żywienia, dobrego kina oraz książek o tematyce kryminalnej. Prywatnie żona i mama trzyletniego Filipka.

Ewa Kossakowska

Project Manager

ewa.kossakowska@mpekonferencje.pl

Z rynkiem farmaceutycznym związana od ponad 8 lat. Współpracowała z firmami szkoleniowymi na terenie Warszawy jako starszy specjalista ds. sprzedaży i project manager. Koordynowała wiele projektów szkoleniowych. Jej mocną stroną jest otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Z wykształcenia technik organizacji reklamy. Uwielbia muzykę, prace w ogrodzie oraz jazdę rowerem. Prywatnie żona i mama Kasi i Kacperka.

Ewa

m2

Monika Piotrowska

Starszy Konsultant ds. Konferencji

monika.piotrowska@mpekonferencje.pl

Od niedawna związana z branżą farmaceutyczną. Swoje doświadczenie zdobywała jako Kierownik Zespołu w sprzedaży bezpośredniej. Jej mocną stroną jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność oraz wytrwałe dążenie do celów.

Z wykształcenia technik ekonomista. Uwielbia wycieczki oraz dobrą książkę o tematyce przygodowej. Prywatnie żona i mama czteroletniego Stasia.

Kontakt

MEDICAL PRO EVENTS Plus Sp.z o.o. ul. Staniewicka 14 lok. 315 03-310 Warszawa


22 403 07 10

office@mpekonferencje.pl

Formularz kontaktowy