Ewelina Kotnowska

 

ewelina.kotnowska@mpekonferencje.pl

Od kilku lat z sukcesami działa na rynku konferencyjno – szkoleniowym. Z branżą farmaceutyczną związana od ok 15 lat. Przez ten czas zorganizowała wiele konferencji oraz warsztatów jak również szkoleń dedykowanych. Doświadczenie zdobywała jako Specjalista ds. sprzedaży, Project Manager oraz Wiceprezes Zarządu w firmach szkoleniowych.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Pasjonatka przyrody, uwielbia spacery oraz długie wycieczki po lesie. Lubi dobrą książkę oraz dalekie podróże w nieznane. Prywatnie żona oraz mama Lenki i Kai.

Ewelina

Aldona

Aldona Dżaman

 

aldona.dzaman@mpekonferencje.pl

Z branżą farmaceutyczną związana od 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywała jako Kierownik Zespołu sprzedażowego jak również specjalista ds. sprzedaży. Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Miłośniczka zdrowego żywienia, dobrego kina oraz książek o tematyce kryminalnej. Prywatnie żona i mama trzyletniego Filipka.

Ewa Kossakowska

Project Manager

ewa.kossakowska@mpekonferencje.pl

Z rynkiem farmaceutycznym związana od ponad 8 lat. Współpracowała z firmami szkoleniowymi na terenie Warszawy jako starszy specjalista ds. sprzedaży i project manager. Koordynowała wiele projektów szkoleniowych. Jej mocną stroną jest otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Z wykształcenia technik organizacji reklamy. Uwielbia muzykę, prace w ogrodzie oraz jazdę rowerem. Prywatnie żona i mama Kasi i Kacperka.

Ewa

 

 

Kontakt

MEDICAL PRO EVENTS Plus Sp.z o.o. ul. Czackiego 3/5 lok. 132 00-043 Warszawa


office@mpekonferencje.pl

Formularz kontaktowy