Ewelina Kotnowska

Prezes Zarządu

ewelina.kotnowska@mpekonferencje.pl

Od kilku lat z sukcesami działa na rynku konferencyjno – szkoleniowym. Z branżą farmaceutyczną związana od ok 5 lat. Przez ten czas zorganizowała wiele konferencji oraz warsztatów jak również szkoleń dedykowanych. Doświadczenie zdobywała jako Specjalista ds. sprzedaży, Project Manager oraz Wiceprezes Zarządu w firmach szkoleniowych.

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Pasjonatka przyrody, uwielbia spacery oraz długie wycieczki po lesie. Lubi dobrą książkę oraz dalekie podróże w nieznane. Prywatnie żona i mama trzyletniej Lenki.

Ewelina

Aldona

Aldona Dżaman

Wiceprezes Zarządu

aldona.dzaman@mpekonferencje.pl

Z branżą farmaceutyczną związana od 4 lat. Swoje doświadczenie zdobywała jako Kierownik Zespołu sprzedażowego jak również specjalista ds. sprzedaży. Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Miłośniczka zdrowego żywienia, dobrego kina oraz książek o tematyce kryminalnej. Prywatnie żona i mama trzyletniego Filipka.

Ewa Kossakowska

Project Manager

ewa.kossakowska@mpekonferencje.pl

Z rynkiem farmaceutycznym związana od ponad 8 lat. Współpracowała z firmami szkoleniowymi na terenie Warszawy jako starszy specjalista ds. sprzedaży i project manager. Koordynowała wiele projektów szkoleniowych. Jej mocną stroną jest otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Z wykształcenia technik organizacji reklamy. Uwielbia muzykę, prace w ogrodzie oraz jazdę rowerem. Prywatnie żona i mama Kasi i Kacperka.

Ewa

m2

Monika Piotrowska

Starszy Konsultant ds. Konferencji

monika.piotrowska@mpekonferencje.pl

Od niedawna związana z branżą farmaceutyczną. Swoje doświadczenie zdobywała jako Kierownik Zespołu w sprzedaży bezpośredniej. Jej mocną stroną jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność oraz wytrwałe dążenie do celów.

Z wykształcenia technik ekonomista. Uwielbia wycieczki oraz dobrą książkę o tematyce przygodowej. Prywatnie żona i mama czteroletniego Stasia.

Sylwia Kłyszewicz

Młodszy Konsultant ds. Konferencji

sylwia.klyszewicz@mpekonferencje.pl

 

Z branżą farmaceutyczną związana od ok. 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywała jako Specjalista ds. zakupów oraz Koordynator ds. aptek.

Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, cierpliwość oraz dążenie do celów.

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych. Uwielbia podróże motocyklowe,  jazdę rowerem oraz dobre kino.

Prywatnie żona i mama dziesięcioletniej Oliwkii.

sylwia

DSCF3931

Anna Parzyszek

Młodszy Konsultant ds. Konferencji

anna.parzyszek@mpekonferencje.pl

 

Od niedawna związana z branżą farmaceutyczną. Swoje doświadczenie zdobywała przez  8 lat jako specjalista ds. sprzedaży szkoleń i konferencji.  Jej mocną stroną jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

W wolnych chwilach lubi obejrzeć dobre kino ,czytać książki o tematyce obyczajowej lub kulturze japońskiej.


 

Marzena Migas

Młodszy Konsultant ds. Konferencji

marzena.migas@mpekonferencje.pl

Od niedawna związana z branżą farmaceutyczną. Przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie jako Specjalista ds. Sprzedaży szkoleń i kongresów.

Jej mocną stroną jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Z wykształcenia ekonomista. Uwielbia jazdę na rolkach oraz książki o tematyce kryminalnej.

DSCF3921

Kontakt

MEDICAL PRO EVENTS Sp.z o.o. ul. Kondratowicza 18 lok. 46 03-285 Warszawa


22 403 07 10

office@mpekonferencje.pl

Formularz kontaktowy